piątek, 23 grudnia 2011

Fallen Angel

Dzisiaj troszeczkę inaczej, a mianowicie chciałem zaprezentować własną, nową prace, nad którą pracowałem w ostatnim czasie. "Fallen Angel" tworzyłem przy muzyce Ambient, dokładniej to przy całym mix'ie ( Odnośnik ). Chciałem, aby obraz ten wzbudzał mieszane uczucia , walki dobra ze złem , upadłego anioła , pomyłki. W życiu różnie bywa, są wzloty i upadki dlatego, malując go chciałem zawrzeć w nim wszystko to z czym ludzie walczą, jedna mała pomyłka i można stracić bardzo wiele.


Zapraszam do komentarzy, gdzie możecie wyrazić swoją opinie !
Pozdrawiam !

poniedziałek, 19 grudnia 2011

Adam Kuczek

Mam przyjemność zaprezentować wam wszystkim kolejnego wspaniałego ilustratora jakim jest Adam Kuczek, dzięki Jego uprzejmości oraz dobremu kontaktowi mogę przekazać wam informacje z pierwszej ręki. Tworzy On niesamowite prace, którymi coraz bardziej nas zachwyca. Jego ulubionym stylem jest realizm w klimatach science-fiction oraz fantasy. W odpowiedzi zaznaczył, że nie interesuje się zbytnio postaciami oraz kreaturami, mimo to nie ma z nimi najmniejszego problemu, co możemy poprzeć wieloma jego pracami. Specjalnością Adama są krajobrazy oraz otoczenie ( tzw. Enviroment Art), co według artysty jest pozostałością po studiach architektury w Gliwicach. Do tego dochodzą również koncept arty pojazdów, akcesoriów ( tzw. Hard-Surface ). Oprócz enviroment design'u, zajmuje się również matte-paintingiem ( Odnośnik ) na potrzeby filmu. Dzięki wspaniałemu portfolio, jakim może się pochwalić, przez ostatnie pięć miesięcy wykonywał ilustracje do "Atlasu Chmur" dla braci Wachowskich. Osobiście mam nadzieje oglądać prace na ekranie, czego z całego serca życzę !

Inspiracją dla Adama są głównie filmy, gry, muzyka oraz albumy graficzne.

"Z reguły pomysłów mam znacznie więcej niż czasu na ich realizację. Na dysku mam tony folderów z konceptami i planami na rozmaite ilustracje czy klipy. Gdzieś na horyzoncie majaczy też projekt krótkiego filmu "indie" z gatunku sf/cyberpunk. Mam nadzieję, że choć niektóre z tych zamiarów uda się kiedyś zrealizować." A.K

Dla spragnionych informacji zapraszam na oficjalną strone autora http://www.ak-art.net oraz blog'a http://adamkuczek.blogspot.com

Teraz tradycja :


Dziękuje Adamowi za kontakt, dzięki któremu mogłem napisać tego posta , oraz wszystkim, którzy odwiedzają mojego bloga.!
Zapraszam ponownie !