środa, 14 grudnia 2011

Vitaly S Alexius

Tym razem przygotowałem materiał o "Alexiuss'ie" ! Jest to niesamowity ilustrator z Novokuznetsk ( Rosja ) , urodzony w 1984 roku. Przeprowadził się do Toronto w 1997, i juz od 2002 roku zachwyca nas swoimi niesamowitymi pracami! Na stronie Deviantart na jego temat było i będzie jeszcze przez dłuższy czas bardzo głośno !

Jego styl w pracach jest bardzo oryginalny. Zawierają w sobie bardzo dużą dynamikę, kolor jest bardzo intensywny,  podobnie jak u Wojciecha Siudmaka opisanego wcześniej ( Odnośnik ), kolejnym podobieństwem między nimi jest fantastyka, która w obu przypadkach potrafi przenieść nas do zupełnie nowego świata! Jednak, prócz klimatu fantasy, Vitaly wprowadza nas do uniwersum w klimacie Science-Ficition. Podobnie jak u 'Omena2501' ( Odnośnik ) wiele jego obrazów znajduje się w czasie postapokaliptycznym, gdzie, jak już wspominałem wcześniej, wszystko wokół jest po katastrofie. Szczegół w jego pracach jest bardzo dopracowany co można zauważyć już w pierwszych trzech pracach, które wam zaprezentuję.

Artystę tego nie możemy zaliczyć do konkretnego stylu, jednak autor sam wypowiada się na jego stronie internetowej, że stara się stworzyć swój własny nurt, który nazwał  "dreaminism". Jego sukcesy, potwierdzają to jakim jest świetnym ilustratorem, dzięki któremu możemy się wiele nauczyć oraz odnaleźć własną inspiracje.

Na koniec chciałbym tradycyjnie zaprezentować kilka prac "Alexiuss'a" , oraz podrzucić wam podkład muzyczny stworzony przez mojego znajomego KQuest :

"Antecedent Terminus"

"Chronoscape - Thunderstorm"
"Neurotic Indispositon"


Więcej muzyki znajdziecie na oficjalnym kanale Kquest ( Odnośnik )

Więcej prac znajdziecie na oficjalnej stronie autora ( Odnośnik )

Pozdrawiam i zapraszam ponownie !Prace pochodzą z oficjalnej Strony Autora,
nie są moją własnością !

2 komentarze:

  1. tu z kolei kojarzę trzeci obraz, mimo, że nie wiedziałem kto jest jego autorem. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj dużo będziesz jeszcze mógł kojarzyć :) aczkolwiek, dużo też możesz jeszcze poznać!

    OdpowiedzUsuń